OVA+ מכשיר חדשני להקלה בכאבי המחזור

מדי חודש, זה קורה אצל מרבית הנשים. המחזור החודשי מגיע, גורם לאי נוחות רבה ומשבש משמעותית את החיים שלהן. המחזור הוא בלתי נמנע בחלק הארי של המקרים, כאשר הוא עלול להיות מלווה עם כאבים עזים שהופכים את התמונה למורכבת יותר. יש נשים שסבורות שבנקודה הזו אין מה לעשות יותר מדי – כי הרי המחזור הוא טבעי ובלתי נמנע.

בפועל, הגישה הזו שגויה מיסודה. כיום יש מגוון רחב של פתרונות שיכולים להקל, אפילו משמעותית, על הכאבים המזוהים עם המחזור החודשי. כך לצד תרופות וטיפולים אחרים (שכוללים תופעות לוואי ולכן אינם מתאימים תמיד), יש גם דור חדש של טיפולים. המכשיר החדשני להקלה בכאבי המחזור, QVA+, הוא אחד הבולטים בקטגוריה הזו.

שמן פיגם

שמן פיגם - שמן הפלא להקלה בכאבי מחזור

מריחת השמן על הבטן התחתונה מניעה את הרחם ומשככת כאב.

למידע נוסף והזמנה עם שליח עד הבית הקליקי כאן

QVA+ מכשיר קטן ויעיל

QVA+ הוא מכשיר אלקטרוני קטן מימדים, אשר האישה יכולה לשאת בתיק צד קטן בין השימושים או למקם מתחת לבגדים במהלך השימוש. ההקלה שלו על הכאבים נעשית הודות לשימוש שלו בזרמים חשמליים, בטכנולוגיית TENS בה נעשה שימוש להקלה על כאבים במוסדות רפואיים כבר עשרות שנים – החידוש המרכזי כאן הוא במעבר של הטכנולוגיה אל שדה המשחק הפרטי, בזכות מכשיר קומפקטי ונגיש (גם מבחינה כלכלית) שכל אישה יכולה להצטייד בו הלכה למעשה.

איך בדיוק זה מתבצע בפועל? האישה בפועל מדביקה לאזור הבטן התחתונה שלה שתי אלקטרודות, השולחות זרמים קלים המרגיעים את האזור ומביאים להפחתת בדרגת החומרה של הכאבים. כך הכאב עשוי להפוך להיות נסבל, וכך האישה יכולה להמשיך לשמור על אורח החיים שלה ככל האפשר. המכשיר מחזיק במלוא הפוטנציאל להיות בלתי מורגש לחלוטין כאשר הוא נמצא על הגוף.

כיצד מפחית את כאבי המחזור?

ההשפעה של מכשיר QVA+ נעשית במספר מישורים. ראשית, הוא חוסם את הסינגלים של כאבים אשר מערכת העצבים מעבירה אל המוח, ומכאן שדרגת הכאב שחשים בפועל היא מופחתת. שנית, עצם הגירוי החשמלי מביא להמרצת ההפרשה של אנדרופינים, מעין "משככי כאבים" הנמצאים בגוף של כל אחד ואחת מאיתנו. בנוסף לכך תורם המכשיר להרגעת הכיווצים של שריר הרחם, כיווצים אשר נחשבים לגורם מרכזי במיוחד לכאבי המחזור למיניהם.

שיח אברהםSolaray - שיח אברהם, 100 כמוסות צמחיות

תמיכה לנשים בזמן המחזור

קני עכשיו באתר iHerb בעברית

ברמה הכללית, השימוש במכשיר נחשב לפשוט. זהו מכשיר דיגיטלי, עם ממשק נוח שאפשר ללמוד באופן מלא כבר לאחר מספר שימושים. בנוסף לכך המכשיר מציע בחירה בין ארבע תכניות להקלה על כאבים, אותן ניתן להתאים לדפוסי הכאב החשים בכל אחד מהמחזורים החודשיים. בהרבה מקרים השימוש במכשיר הוא על בסיס ניסוי וטעייה, כאשר האישה לומדת תוך כדי מהי התכנית המתאימה לה ובאיזה מיקום ספציפי של האלקטרודות הן יביאו למקסימום השפעה ולמינימום כאבים.

מתי מרגישים את השינוי?

עוצמת הכאב ומשכו משתנים אצל כל אחת, לרוב מדי חודש, ועשויים להיות תלויים בפרמטרים שונים, לכן אי אפשר לספק תשובה חד משמעית לגבי מידת ההשפעה של המכשיר ופרק הזמן הדרוש לשם כך. מה שכן, לא מדובר כאן בהשפעה מיידית – בדרך כלל יעברו כ-30 דקות עד שהאישה תחוש באותה הקלה משמעותית בכאבים כפי שהיא מצפה לה. לאחר שינוי של תכנית או מיקומן של האלקטרודות בגוף מתבצע "איפוס" של הטיפול, כך שאותה המתנה בת כחצי שעה נדרשת.

יש להדגיש כי מכשיר QVA+ נחשב לבטוח לשימוש. הוא אינו פולשני, אינו תרופתי ולא טומן בחובו תופעות לוואי. כך למשל נשים אשר סובלות מסחרחורות או מתחושה של עייפות, עקב השימוש בתרופות, לא צפויות לחוש את התסמינים האלה במקרה של התבססות על QVA+.

לרכישת מכשיר ה-OVA+

קריסטל סטאר וומנס בסט פרנדקריסטל סטאר - חברתה הטובה של האישה.

16 צמחי מרפא מספקים תמיכה לזמן המחזור.

קני עכשיו באתר iHerb בעברית

דילוג לתוכן