מרפאת כאב לטיפול בכאבי מחזור

מרפאת כאב לטיפול בכאבי מחזוריש דברים שלא משנה כמה פעמים הם יחזרו, עדיין יהיה לנו קשה להתרגל אליהם ולהתמודד איתם. כאבי מחזור, אם תשאלו אינספור נשים, עונים על ההגדרה הזו בדיוק.

למרות שהם מלווים את האישה עשרות שנים מחייה, במועדים קבועים פחות או יותר, בכל חודש עלול הסיפור להתחיל מחדש. המחזור החודשי כרוך פעמים רבות בכאבים באזורים שונים (בעיקר כאבי בטן וכאבי ראש), בתחושות אישיות ושליליות וגם בקושי לא קטן להתנהל. האם הפתרון עבור הנשים הסובלות מכאבי ומתסמיני המחזור נמצא במרפאות הכאב למיניהן?

שמן פיגם

שמן פיגם - שמן הפלא להקלה בכאבי מחזור

מריחת השמן על הבטן התחתונה מניעה את הרחם ומשככת כאב.

למידע נוסף והזמנה עם שליח עד הבית הקליקי כאן

ההנחה: יש כאבי מחזור שהם פשוט כואבים יותר

נשים שחושבות להגיע למרפאת כאב לצורך התמודדות עם כאבי המחזור יסבלו בדרך כלל מכאבים בדרגה העולה על הממוצע. יש לציין כבר בנקודה הזו כי בתחום הזה אין רק שחור ולבן, אלא מגוון רחב של גווני ביניים. אין "קו" שמי שעוברת אותו מוגדרת כבעלת כאבים חריגים וגם לא מדד שאפשר לבדוק בצורה מדויקת. כאבים הם במידה רבה עניין סובייקטיבי, התלוי בשורה ארוכה של פרמטרים הנכנסים לתוך המשוואה.

יש מספר מצבים שמגדילים את דרגת העוצמה של הכאבים. בהרבה מקרים נשים שיסבלו מכאבי מחזור עזים במיוחד יהיו צעירות: נערות מתחת לגיל 12 (ובעיקר בגילאי העשרה), נשים שטרם נכנסו להריון ועוד.

הכאבים המוגברים עלולים להיגרם עקב בעיות אחרות המאפיינות את הגוף, דוגמת מחלות קיימות, דלקות, זיהומים או אפילו שיבושים הורמונליים. זו הסיבה בגינה חשוב, עוד לפני שפונים לפן הטיפולי, לאבחן את מקור הכאבים העזים ולנסות לפתור אותו במקביל. מרפאות כאב אמורות להציע את הכלים לאבחון מדויק של הבעיה, אם כי צריך לקחת בחשבון שבחלק מהמקרים נדרשות מספר בדיקות כדי לקבל תמונה ברורה יותר של המצב.

שיח אברהםSolaray - שיח אברהם, 100 כמוסות צמחיות

תמיכה לנשים בזמן המחזור

קני עכשיו באתר iHerb בעברית

הפתרונות של מרפאת הכאב

החדשות המעודדות יותר הן שלא חסרות כיום דרכים יעילות להפחית בצורה משמעותית את כאבי המחזור, כשאת הפתרונות אמורות לספק עבור הנשים מרפאות הכאב למיניהן. במקרים רבים מדובר על שילוב של מספר דרכי טיפול, וזאת במטרה לספק את התמונה הרחבה ביותר ובעיקר היעילה ביותר.

כמו כן צריך לקחת בחשבון את התסמינים הספציפיים שהאישה סובלת מהם, למשל מיקום הכאב ודרגת החומרה שלו. המשמעות היא שטיפול בכאבי מחזור אצל אישה אחת עשוי להיות שונה בצורה דרסטית מאשר אצל חברתה.

מרפאות הכאב מודעות לקושי הזה ועושות הכל על מנת לספק לנשים המגיעות אליהן טיפול אפקטיבי ומותאם אישית. ארגז הכלים בכאבי מחזור מתחיל עם התרופות, העומדות במקרים רבים בבסיס התכנית הטיפולית: ניתן להשתמש בתרופות בסיסיות של שיכוך כאבים בחלק מהמקרים (תרופות שאינן מצריכות מרשם רופא), אבל גם לקחת תרופות מרשם יותר בהפנייה רפואית.

דרך פתרון אחר שעשויה להתאים לחלק מהנשים היא נטילה של גלולות למניעת הריון, אשר מסייעות להסדיר את המחזור החודשי ולהקל על התסמינים המזוהים איתו. כמובן שנטילת הגלולות מתאימה רק לנשים שאינן מעוניינות להיכנס להריון בנקודת הזמן הנוכחית. במרפאות כאב יידעו בוודאי להתאים את הטיפולים למצבה של האישה, לאחר אבחון של מימדי הבעיה והבנת הצרכים והרצונות שלה.

קריסטל סטאר וומנס בסט פרנדקריסטל סטאר - חברתה הטובה של האישה.

16 צמחי מרפא מספקים תמיכה לזמן המחזור.

קני עכשיו באתר iHerb בעברית

כיום ידוע שמעבר לטיפולים ה"רשמיים" בכאבים בכלל ובכאבי מחזור בפרט, כניסה לשדה המשחק האלטרנטיבי יכולה להציע לא מעט יתרונות. באמצעות שינוי אורח החיים יכולה האישה להקל על התחושה האישית שלה. הכלים שמספקת מרפאת הכאב יכולים להיות רחבים גם מהבחינה הזו, עם המלצות לשינוי התפריט התזונתי, פתרונות רפואיים אלטרנטיביים (למשל על פי תורת המזרח: דיקור סיני, צמחי מרפא ודומיהם) ודגשים חשובים לאורח החיים של האישה.

דילוג לתוכן